opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

У світі стартує новий Інтернет-протокол IPv6. Газета «Молодий буковинець» №11 від 02.02.2012

06.02.2012

В минулому році Чернівецький Інтернет-провайдер Опенсвіт приєднався до світової ініціативи і впровадив в своїй мережі передачі даних протокол призначення ІР-адрес IPv6.

З того часу усім нашим абонентам доступний безлімітний доступ до мережі Інтернет за протоколом IPv6 на швидкості 100 Мб/с в режимі Native IPv6.

Нагадаємо, що необхідність створення протоколу IPv6 диктувалась тим, що практично всі ресурси старої версії протоколу IP (IPv4) були вичерпані. Швидке зростання Інтернет привело до появи дефіциту ІР-адрес. Зросший трафік почав викликати перевантаження магістральних маршрутизаторів. Що загрожувало повній втраті порядку адресації в мережі Інтернет.

6 червня 2012 відбудеться всесвітній день впровадження IPv6. У цей день найбільші web-портали, Інтернет-провайдери і виробники обладнання мають намір забезпечити постійну повноцінну підтримку IPv6 у своїх інфраструктурах, продуктах і сервісах. На даний час Інтернет-провайдер Опенсвіт єдиний в нашій області повністю готовий прийняти активну участь у запланованій акції. Більше того, Опенсвіт вважає своїм громадським обов’язком активно впроваджувати IPv6 серед своїх абонентів. Комерційний директор Ясінська Антоніна Петрівна зазначає: «Протягом останнім шести місяців ми вже вдруге проводимо акцію по безкоштовному підключенню до мережі Інтернет та в подарунок нашим абонентам надаємо Wi-Fi роутери налаштовані для роботи з протоколами IPv6 та IPv4. Такими акціями ми плануємо забезпечити якомога більшу аудиторію наших користувачів якісними та новітніми засобами доступу в Інтернет. Ми переконані, що наші абоненти шанують нас не тільки за відмінну якість зв’язку, а також за прогресивність у впровадженні новітніх технологій в мережі Опенсвіт».

Акція по всесвітньому впровадженню IPv6 дасть зрозуміти, що IPv6 вже не відноситься до розряду експериментів, а є необхідністю і важливим кроком в еволюції мережі Інтернет, який потрібно зробити вже зараз, не відкладаючи на потім.

З сайтів, які стануть доступні за IPv6 в штатному режимі, відзначаються Facebook, Google, Bing і Yahoo!. Про підтримку також оголосили такі крупні мережі доставки контенту, як Akamai і Limelight. Серед провайдерів, що заявили про свою участь: AT&T, Comcast, Free Telecom, Internode, KDDI, Time Warner Cable і XS4All, Опенсвіт. З виробників обладнання до ініціативи приєдналися Cisco і D-Link.

Сподіваємось що 2012 рік стане не тільки роком Євро 2012, а й роком впевненого старту протоколу IPv6 в Україні та по всьому світу.

Читайте також:
Інтернет помер? Хай живе Інтернет! Газета «Молодий буковинець», №59 від 02.06.2011 р. Інтернет національного рівня. Газета «Молодий буковинець», №41 від 17.06.2010 р. Відбувається ребрендинг «Вега–телеком» в «ОПЕНСВІТ». Газета «Молодий буковинець», №41 від 15.04.2010 р. Час отримати Безкоштовний Інтернет. Газета «Чернівці РІО», №33.
Gold promo loyalty

Visa MasterCard Pay
Visa MasterCard Pay IBOX

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2021 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis