opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Інтернет національного рівня. Газета «Молодий буковинець», №41 від 17.06.2010 р.

02.07.2010

Другого червня 2010 року чернівецький оператор телекомунікацій ППФ «Фенікс ВТ», що надає свої послуги під ТМ «Опенсвіт», став учасником української мережі обміну Інтернет-трафіком «UA-IX». Про цю подію нам розповіла комерційний директор ППФ «Фенікс ВТ» Ясінська Антоніна Петрівна.

— Що таке Українська мережа обміну Інтернет-трафіком UA-IX?

— Українська мережа обміну Інтернет-трафіком UA-IX була створена в серпні 2000 року. ЇЇ мета – забезпечення оптимального зв’язку між мережами українських провайдерів і організація ефективного обміну трафіком між ними по найкоротших маршрутах, без виходу за кордон. По своєму об’єму значимості і сфері діяльності UA-IX унікальне підприємство України. Ми йшли до цього етапу в розвитку нашої мережі і тепер з гордістю можемо заявити, що рівень нашої професійної діяльності відповідає високим вимогам національних операторів зв’язку.
 

— Щиро Вас вітаємо з такою подією!

— Дякую!
 

— Все ж таки окрім такої гарної і не зовсім зрозумілої назви що дає Вам вступ в UA-IX?

— Це можливість оптимізувати час та маршрут проходження інформації між користувачами в межах України. Як відомо великий обсяг інформації між користувачами Інтернетом, що проживають на території України, крутиться саме в межах нашої держави, проте шляхи обміну інформацією часто є неоптимізованими. Наприклад, пакет інформації з нашого міста має потрапити в м. Київ, для цього він може проходити пів Європи, а може пройти через точку обміну українським трафіком і значно скороти шлях та час проходження. Звісно, ми говоримо не про кілометри за годину, але для користувачів Інтернету різниця буде досить відчутною.
 

— Як відбувався процес входження в UA-IX?

— На даний час ми єдині з чернівецьких Інтернет-провайдерів хто пройшов процедуру вступу, так як вона є досить складною. Спершу фахівці UA-IX проводили детальну перевірку технічного оснащення нашого підприємства чи відповідаємо ми вимогам сучасного оператора телекомунікацій. Потім перевіряли нашу легітимність, чи маємо ми всі необхідні дозвільні документи на надання послуг зв’язку. Останнім етапом було голосування учасників UA-IX щодо нашого вступу. Всі ці етапи ми успішно подолали і пишаємось цим!
 

— Які нові пропозиції Ви сформуєте для користувачів з огляду на вступ в UA-IX?

— Для фізичних осіб протягом всього літа діє акція по підключенню до Інтернету. Підключення є безкоштовним, а сам Інтернет-доступ відмінної якості від 2Мбіт/с до 20Мбіт/с по дуже привабливих цінах. Для прихильників вищих швидкостей ми розробляємо індивідуальні тарифні плани. Зазначу, що у вартість тарифного плану окрім доступу в Інтернет входить надання ліцензійного антивірусу Dr. Web. Нами укладено угоду із офіційним представником цього антивірусного програмного забезпечення, що дає нашим користувачам можливість безкоштовно користуватись надійним антивірусом. Зазначу також, що окрім захисту від шкідливих програм-вірусів, Dr. Web надає можливість обмежити доступ до певних сайтів. Це є дуже корисною послугою для батьків. Так як вони зможуть заборонити вихід в Інтернет на певні сайти, які містять негативну інформацію для дитини. При цьому дитина буде мати можливість шукати та знаходити корисну інформацію в Інтернеті.

Юридичним особам ми маємо можливість запропонувати зараз Інетрнет-доступ по Україні всього за 30,00 грн. за 1Мбіт/с. Окрім такої привабливої ціни приватні підприємці та юридичні особи мають можливість гарантовано обмежити своїх працівників у користуванні Інтернетом виключно українським трафіком (більшість підприємців має бізнес контакти в межах України). Що у свою чергу звільнить багато часу для праці та скоротить витрати на Інтернет. Також не втратили свою актуальність і наші класичні тарифні плани для юридичних осіб, так як ми надаємо канали передачі даних гарантованого рівня якості в будь-якій точці нашого міста, що є вкрай важливим для ведення бізнесу у наш час. Волоконно-оптичні лінії зв’язку, резервоване живлення вузлів передачі даних, цілодобова служба технічної підтримки, виділення фіксованих ІР-адрес, можливість розміщення серверів абонентів на наших техмайданчиках, оснащених за всіма вимогами сучасних серверних приміщень – всі ці послуги преміум-класу, які ми надаємо юридичним особам нашого міста. Також зазначу, що наше підприємство отримало ліцензії на надання послуг широкосмугового радіо доступу на всій території Чернівецької області. Орієнтовно з вересня місяця нашими послугами зможуть користуватись не тільки мешканці міста Чернівці, а також і районів нашої області. Так що, ласкаво просимо!
 

— Як Ви знаходите сили для такого швидкого розвитку у наш кризовий час?

— Ми чесно переговорили із нашими працівниками і пояснили, що не будемо проводити скорочень та не будемо зменшувати грошові виплати, проте для того, щоб успішно подолати фінансову кризу потрібно працювати із якомога більшою віддачею, докладати максимум зусиль для утримання лідерських позицій нашого підприємства на ринку телекомунікаційних послуг. І як бачите, це мало гарний результат. Зріс командний дух, почали народжуватись нові свіжі ідеї, що дало нам змогу не зупиняти розвиток нашої справи.
 

— Що потрібно для того, щоб стати абонентом Опенсвіт?

— Тільки бажання. Заявки на підключення ми приймаємо цілодобово за телефоном (0372) 55-83-41 та по електронній пошті: info@fenix-vt.net.
 

— Дякую за розмову.

— Дякую Вам! Всім читачам газети Молодий Буковинець бажаю впевненості у своїх силах та тільки якісних послуг зв’язку!

Читайте також:
У світі стартує новий Інтернет-протокол IPv6. Газета «Молодий буковинець» №11 від 02.02.2012 Інтернет помер? Хай живе Інтернет! Газета «Молодий буковинець», №59 від 02.06.2011 р. Відбувається ребрендинг «Вега–телеком» в «ОПЕНСВІТ». Газета «Молодий буковинець», №41 від 15.04.2010 р. Час отримати Безкоштовний Інтернет. Газета «Чернівці РІО», №33.
platinum promo loyalty

Visa MasterCard Pay
Visa MasterCard Pay IBOX

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2021 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis