opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Час отримати Безкоштовний Інтернет. Газета «Чернівці РІО», №33.

03.09.2009

Час отримати «Безкоштовний Інтернет» від «Опенсвіт»

Відомий Інтернет-провайдер «Вега-телеком», який професійно будує власну мережу на терені м. Чернівців, приготував цієї осені своїм постійним та майбутнім клієнтам цілу низку приємних та вигідних сюрпризів.
По-перше, у компанії тепер нова назва - «Опенсвіт».
По-друге, з вересня 2009 року змінив своє обличчя і дизайн корпоративного сайту відповідно до торгової марки «Опенсвіт», яка належить компанії.
По-третє, офіс компанії переїхав у нове приміщення, що розташоване у Чернівцях за адресою: проспект Незалежності, 114А, офіс 218.
Крім того, на новому сайті відбулись деякі зміни із замовленням додаткових послуг. Замість послуги «Замовити тимчасовий безліміт», компанія зробила доступнішим замовлення Гігапаку. І відтепер найдешевший пакет коштуватиме лише 10 грн.
Отож, з вересня цього року «Вега-телеком» постане перед своїми клієнтами не тільки з новим обличчям, а й запропонує новий, якісний рівень послуг, оскільки компанія перейшла на нові технології доступу до Інтернету.

Переваги підключення, акції

Для того, щоби підключитися до Інтернету від «Опенсвіт», потрібно телефонувати за номером 55-83-41, за яким цілодобово приймаються звернення, зауваження та побажання. При цьому можете вказати операторові вулицю, на якій ви проживаєте, і у вас приймуть заявку. Якщо ви мешкаєте в районі, де ще немає покриття «Опенсвіт», вам запропонують скористатися послугами партнерів компанії, які працюють за тарифами «Опенсвіт» або комутованим (модемним) з'єднанням, що також надає наше підприємство.
Основна перевага компанії «Опенсвіт» - це те, що тут немає черг на підключення. Протягом 5 днів до вас підійдуть майстри компанії, щоби провести Інтернет, попередньо узгодять, коли вам зручно, щоб ви були вдома. Встановлення і підключення займає 2 години. На місці у замовника також укладається договір, тут же здійснюється оплата, про яку клієнтові видається квитанція, що він проплатив за підключення. Також при підключенні до «Опенсвіт» постійно діють знижки для соціально незахищених верств населення (інвалідів). Студенти мають 25% знижки, а викладачі ЧНУ та БДМА - 50%. Знижку можна отримати лише пред'явивши оригінал посвідчення особи (посвідчення інваліда, студентський квиток).

Ще одна перевага компанії - гнучка тарифна політика.

- Ми зробили все можливе, щоби було максимально зручно нашим абонентам, - розповідає комерційний директор компанії «Опенсвіт» Антоніна Ясінська. - Якщо, наприклад, під час користування послугами нашої компанії у вас є бажання перейти на інший тарифний план, вам не потрібно нікуди йти, нічого писати, навіть не треба телефонувати. Ви просто можете зайти на сайт «Опенсвіт» і самостійно змінити свій тарифний план.

Поповнення рахунку

- Те саме стосується і поповнення, - додає пані Антоніна. - Не потрібно нікуди бігти, стояти в чергах. Поповнити рахунок можна придбавши картку поповнення «Опенсвіт», які продаються у більше ніж 40 точках по м. Чернівці, це і бокси «24 NON STOP», і кіоски «Молодого буковинця», і магазини «Мультимедія» та «Лекс». Якщо при користуванні безлімітним тарифним планом, у вас на рахунку мінус 15 гривень, система автоматично перекидає вас на помегабайтний тариф. Це такий тарифний план, де ви сплачуєте лише за скачаний трафік, відповідно, мінус у вас не росте.
Перевірити залишок коштів на рахунку, тобто баланс, статистику можна на сайті компанії самостійно. Коли бачите, що вже рахунок доходить до нуля, купуєте нашу картку поповнення і самостійно за допомогою нашого сайту поповнюєте рахунок наступним чином. Заходите на сайт «Опенсвіт», ввівши свій логін і пароль, під яким ви зареєструвалися, стираєте захисне поле на картці і отримуєте пін-код, вводите його у відповідну графу для поповнення рахунку і відразу бачите поповнення свого рахунку.
Загалом абонплата залежить від тарифного плану, до якого ви підключилися. Є безлімітний тариф, помегабайтний, посекундний та комутований. Найпопулярніший безлімітний тарифний план на сьогодні коштує 110 гривень за 2Мбіт/с і дає можливість користуватися Інтернетом цілодобово протягом місяця без додаткових доплат. Безлімітний працює таким чином, що плата, внесена за користування Інтернетом за місяць, розбивається на 30 днів місяця. Тобто, щодня знімається одна тридцята з вашого рахунку.
Найголовніша та найцікавіша наша новина - це акція «Безкоштовний Інтернет»! За умовами цієї акції всі, хто подасть заявку на підключення з 01.09.2009 р. по 30.09.2009 р., матимуть можливість користуватися доступом до мережі Інтернет безкоштовно протягом місяця. Вартість підключення при цьому - 0 гривень!
Детальні умови акції:
• швидкість доступу 2 Мбіт/с;
• термін дії - 30 днів безкоштовного Інтернету з моменту підключення.

У разі, якщо ви зібралися у відпустку чи просто вас не буде якийсь час вдома і на цей період вам не потрібен Інтернет, «Опенсвіт» пропонує заощадити ваші кошти і скористатися тимчасовим призупиненням отримання послуг. Щоправда, для цього необхідно абоненту особисто із паспортом або будь-яким посвідченням підійти в офіс компанії і написати заяву про тимчасове призупинення послуг на необхідний період. Приїжджаєте з відпустки - пишете заяву на відновлення послуг.

Сервісне обслуговування

- Всі райони покриття «Опенсвіт» у Чернівцях пов'язані між собою волоконно-оптичними лініями зв'язку, а це на сьогодні найкраще, що є з новітніх технологій, які забезпечують високу швидкість та надійність доступу в Інтернет, - продовжує Антоніна Ясінська. - Крім того, в нашій компанії цілодобово працює професійна команда служби підтримки, яка проводить постійний моніторинг всієї мережі покриття, у разі появи будь-якої проблеми, вирішує її відразу ж. Якщо сам абонент зателефонував з приводу якихось неполадок, фахівці фірми нададуть необхідну консультацію і з'ясують причини поломок, адже дуже часто може бути якась елементарна проблема на комп'ютері самого абонента. Принаймні діагностику проводять відразу по телефону, визначають, де є проблема як з боку компанії, так і з боку абонента. Якщо проблема справді є, протягом доби наші фахівці можуть її вирішити.

Крім цього, Інтернет-провайдер «Опенсвіт» є постійним спонсором різноманітних заходів. Зокрема це фестиваль «Обнова-фест», що відбувається щороку на початку літа в Чернівцях, презентація дебютного альбому гурту «Знак води», а також спільний концерт гуртів «Крихітка Цахес» та «Знак води», присвячений всесвітньому дню боротьби зі Снідом, інші соціально-культурні акції, пов'язані з участю творчої молодді.

Наша адреса: проспект Незалежності, 114А, офіс 218., телефон: 55-83-41 (працює цілодобово).

Читайте також:
У світі стартує новий Інтернет-протокол IPv6. Газета «Молодий буковинець» №11 від 02.02.2012 Інтернет помер? Хай живе Інтернет! Газета «Молодий буковинець», №59 від 02.06.2011 р. Інтернет національного рівня. Газета «Молодий буковинець», №41 від 17.06.2010 р. Відбувається ребрендинг «Вега–телеком» в «ОПЕНСВІТ». Газета «Молодий буковинець», №41 від 15.04.2010 р.
all inclusive promo loyalty

Visa MasterCard Pay
Visa MasterCard Pay IBOX

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2021 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis