opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Служба технічної підтримки

Наша служба технічної підтримки працює цілодобово. Висококваліфіковані фахівці безкоштовно нададуть консультацію з питань роботи телекомунікаційної мережі за телефоном (0372) 55-83-41 або за e-mail: support@opensvit.ua.

Шановні абоненти, якщо Ви маєте проблеми з доступом до мережі Інтернет, спочатку впевніться, що вони не зумовлені станом Вашого комп’ютера чи операційної системи або іншими факторами, напряму не пов’язаними з роботою мережі. Потрібно пересвідчитись, що всі кабелі підключені правильно і налаштування Вашого комп’ютера не змінювались.

Ви можете спробувати відновити налаштування самостійно, для цього можете ознайомитись з відповідними документами:

Якщо самостійно проблему вирішити все ж не вдалося – зверніться за порадою в Службу підтримки за телефоном 55-83-41 (цілодобово) та коротко і лаконічно повідомте причину дзвінка та номер помилки, що повідомляє Ваша система при спробі підключення. Якщо проблему не вдасться вирішити по телефону – до Вас буде направлено нашого технічного спеціаліста.

Увага!

При поданні заявки Вам потрібно вказати свій логін, адресу, телефон і намагатись описати несправність для більшої ефективності роботи спеціалістів. Якщо після подання заявки у Вас зникли несправності і Ви вже знову можете користуватися доступом до мережі Інтернет, необхідно відмінити заявку.

Дякуємо за розуміння!

Visa MasterCard Pay
Visa MasterCard Pay IBOX

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2021 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis