opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Інтернет помер? Хай живе Інтернет! Газета «Молодий буковинець», №59 від 02.06.2011 р.

02.06.2011

Сучасний рівень розвитку світового інформаційного суспільства дійшов до історичної межі, коли кількість вільних ІР-адрес згідно з протоколом ІРv4 вичерпується. За песимістичними прогнозами дефіцит вільних ІР-адрес має спостерігатися в 2011 році, за оптимістичними - у 2012-му. Чи поставить це під загрозу існування всесвітньої мережі Інтернет?

Технічний адміністратор Української мережі обміну Інтернет-трафіком Сергій ПОЛІЩУК зазначає, що за кордоном вже понад 5 років тому на додаток до ІРv4 розпочато впровадження протоколу ІРv6, який підтримує 340 секстильйонів адрес та здатний забезпечити наявність вільних ІР-адрес всім жителям планети Земля на кілька тисяч років наперед.

На перший погляд, протокол ІРv6 виглядає незвично і відлякує системних адміністраторів, але іншого виходу наразі немає. В Україні спостерігається виняткова пасивність у питанні переходу на IPv6. На сьогодні лише незначна кількість прогресивних телекомунікаційних компаній беруть участь у його тестуванні (біля 30 компаній).

Новий протокол призначений не тільки для вирішення проблеми нестачі адресного простору, але й для оптимізації мережевої інфраструктури. Однак, оскільки новий протокол не сумісний зі старою версією, його впровадження вимагає від провайдера заміни обладнання, тестування мережевої інфраструктури, налаштування системи безпеки та біллінгу, налагодження системи управління мережею. Всі ці процедури вимагають додаткових матеріальних ресурсів і часу. Несвоєчасне впровадження IPv6 призведе до проблем як самого провайдера, так його користувачів - вони залишаться «за бортом» нового, більш сучасного Інтернету.

8 червня 2011 року пройде Міжнародний день IPv6 - захід з тестування готовності світової Інтернет-спільноти до переходу з IPv4 на IPv6. Чернівецький Інтернет-провайдер «Опенсвіт» - єдиний у Чернівцях приєднається до провідних компаній світу та 8 червня 2011 року надасть можливість абонентам мережі «Опенсвіт» скористатися новою версією протоколу маршрутизації IPv6 безкоштовно та на швидкості до 100 Мбіт/с.

Компанія вже кілька років веде активну роботу з впровадження нового мережевого протоколу. Завдяки використанню у побудові мережі лише найсучаснішого обладнання від провідних фірм світу та роботі досвідченого персоналу, компанія «Опенсвіт» приєднується до ініціативи світових операторів телекомунікацій та першою в Західному регіоні України надасть можливість абонентам скористатися протоколом маршрутизації IPv6.

Директор компанії Тетяна Вікторівна ВОЛОШИНЮК зазначає: «Ми завжди прагнули йти в ногу зі світовими тенденціями телекомунікаційних технологій. Постійно оновлюємо свою технічну та програмну базу. Наші фахівці беруть участь у національних форумах, які проводить «Українська мережа обміну Інтернет-трафіком» та Інтернет Асоціація України, в навчаннях з освоєння новітнього обладнання зв'язку. Все це вимагає від підприємства значних фінансових та часових ресурсів, проте результат наших зусиль є переконливим.

Ми вивели наше місто в статус передового з переходу на новий протокол маршрутизації IPv6, що є дуже важливим як для наших користувачів, так і для чернівчан загалом. Сподіваємося, що цей новий крок у розвитку інформаційного суспільства підтримають й інші Інтернет-провайдери нашого міста. Ми готові поділитися досвідом з нашими колегами та будемо раді співпраці в освоєнні новітніх технологій сучасного Інтернету».


За деталями звертайтеся до офісу компанії «Опенсвіт» за тел. 55-83-41 (цілодобово)

Читайте також:
У світі стартує новий Інтернет-протокол IPv6. Газета «Молодий буковинець» №11 від 02.02.2012 Інтернет національного рівня. Газета «Молодий буковинець», №41 від 17.06.2010 р. Відбувається ребрендинг «Вега–телеком» в «ОПЕНСВІТ». Газета «Молодий буковинець», №41 від 15.04.2010 р. Час отримати Безкоштовний Інтернет. Газета «Чернівці РІО», №33.
platinum promo loyalty

Visa MasterCard Pay
Visa MasterCard Pay IBOX

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2021 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis