opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

З Вега-телеком в Інтернеті, як вдома. Газета «Молодий буковинець» №67.

21.06.2007

З кожним роком в м. Чернівці з'являються нові Інтернет-провайдери, що надають жителям м. Чернівці та Чернівецької області послуги доступу до мережі Інтернет та послуги передачі даних. Одним із перших Інтернет-провайдерів, які професійно будують власну мережу на терені м. Чернівців - компанія «Вега-телеком», яка вже добре знайома багатьом чернівчанам. Наш кореспондент зустрівся із колективом фірми, щоб довідатись чим сьогодні живе «Вега-телеком», які бачить перспективи свого розвитку та що новенького може запропонувати користувачу сьогодні. І от що нам розповіла керівник підприємства, Сопіт Тетяна Миколаївна.

 

З 2003 року компанія «Вега-телеком» надає послуги доступу до мережі Інтернет мешканцям міста Чернівці. За цей час наша фірма заслужила репутацію прогресивної та надійної компанії із гнучкою ціновою політикою та високим рівнем технічного обслуговування.


Приємною новиною для наших користувачів стало суттєве зниження тарифів на послуги доступу до мережі Інтернет, яке наша фірма провела в травні цього року. Нові тарифи орієнтовані на користувачів із різним рівнем платоспроможності - від приватних осіб до вторинних Інтернет-провайдерів.

На даний час наші споживачі мають можливість користуватись необмеженим доступом до мережі Інтернет від 60,00 грн. на місяць. Усім абонентам безкоштовно організовується поштова скринька у домені vega.cv.ua та може виділятися одна постійна ІР-адреса.

Також, ми спростили схему оплати всіх наших послуг. За них можна сплачувати Інтернет-картками «Вега-телеком», точок реалізації яких більше сорока.


Також, однією з переваг нашої фірми перед іншими Інтернет-провайдерами міста Чернівці є надання користувачам можливості безкоштовного спілкування не лише в межах своєї локальної мережі, але і по всьому світу. Велика кількість чернівчан вже знайомі із Джабером (Jabber - це протокол передачі повідомлень, що базується на стандарті XML). Протокол Джабер є відкритим та вільним для використання усіма можливими користувачами, і немає обмежень на створення власних серверів Jabber, що додає стабільності у роботі та прискорює обмін повідомленнями.

З іншого боку, якщо споживач бажає приєднатись до чату Jabber.cv.ua, це не означає що він не може спілкуватися із людьми з інших місць. Усі відкриті Jabber-сервери можуть обмінюватися повідомленнями між собою, створюючи мережу по цілому Світу.

На даний час в мережі Джабер об'єднано такі, наприклад, міста як Київ, Одеса, Запоріжжя, Тернопіль, Івано-Франківськ, а їх кількість постійно зростає. Компанія «Вега-телеком» є єдиним Інтернет-провайдером нашого міста, що підтримує офіційний чернівецький Джабер-сервер. Також ми забезпечуємо користувачам мережі Вега-телеком можливість спілкуватись в ICQ через наш сервер при цьому не сплачувати за доступ до Інтернет.


Ще одним засобом обміну інформацією та спілкування для наших користувачів, є форум, який ми розмістили на сайті www.vega.cv.ua. На цьому форумі відбувається обговорення цікавих тем, в якому може взяти участь кожен бажаючий.

Для того, щоб зареєструватися в нашому чаті, достатньо виконати нескладні інструкції, опубліковані на сайті www.jabber.cv.ua. Наші форум і чат доступні, звісно, не тільки нашим абонентам. Цими сервісами може скористатися будь-який користувач мережі Інтернет, де б він не знаходився. Привілеєм абонентів мережі «Вега-телеком» є те, що їм доступні ці послуги без використання Інтернет-послуг, тобто абсолютно безкоштовно.


Зазначу також, що наш молодий колектив не лише професійно займається своєю справою, що забезпечує стабільне місце нашої фірми на ринку Інтернет-послуг міста Чернівці, а також переймається проблемами малозабезпечених верств населення.

Зокрема, фірма проводить безкоштовне підключення до мережі Інтернет загальноосвітніх закладів міста Чернівці, людей з фізичними вадами, підтримує Чернівецький міський благодійний фонд «Нова сім'я», що займається первинною профілактикою ВІЛ-інфекції серед молоді.

Читайте також:
У світі стартує новий Інтернет-протокол IPv6. Газета «Молодий буковинець» №11 від 02.02.2012 Інтернет помер? Хай живе Інтернет! Газета «Молодий буковинець», №59 від 02.06.2011 р. Інтернет національного рівня. Газета «Молодий буковинець», №41 від 17.06.2010 р. Відбувається ребрендинг «Вега–телеком» в «ОПЕНСВІТ». Газета «Молодий буковинець», №41 від 15.04.2010 р.
Gold promo loyalty

Visa MasterCard Pay
Visa MasterCard Pay IBOX

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2021 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis