opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Інтернет по FTTB від «Вега-телеком». Газета «Молодий буковинець» №114.

11.10.2007

FTTB (Fiber To The Building - оптика до будинку) - найпрогресивніша технологія надання телекомунікаційних послуг на даний час. За цією технологією розбудовує власну мережу передавання інформації відомий в Чернівцях Інтернет-провайдер - компанія «Вега-телеком». Комерційний директор фірми, Ясінська Антоніна Петрівна, розповіла нам про переваги та перспективи використання даної технології в наданні Інетрнет-послуг в нашому місті.


Я.А.: Головною новиною, якою я хотіла б поділитись з нашими користувачами, є те, що ми почали реалізовувати новий рівень побудови мереж передавання даних в м. Чернівці. А саме, паралельно до існуючої мережі, наша компанія розпочала будівництво мережі сучасного рівня за технологією FTTB, з подальшим переходом на технологію FTTH (Fiber To The Home - оптика до абонента).

Такий вибір розвитку компанії був обраний через те, що існуючі лінії зв'язку, при стрімкому розвитку інформаційних технологій, не зможуть в найближчому часі надати рівня пропускної здатності, яку вимагають сучасні послуги (комп'ютерні мережі, IP-телефонія, цифрове телебачення, відеоконференції та інші).

Дана технологія дає змогу довести до абонента канал передавання інформації з найменшими втратами якості та надати значно більшу кількість послуг. Сьогодні вже пропонується послуга «доступ до мережі Інтернет» з пропускною здатністю магістральних каналів передавання до 1000 Мбіт/с.

В подальшому планується повна заміна існуючих ліній на оптичні та надання нових послуг, які будуть користуватись попитом. Після завершення проекту наша мережа буде готова до надання послуг Triple-play - три послуги (Інтернет, телефон та цифрове телебачення) по одному каналу до абонента.


Кореспондент: Проте, які переваги надасть використання даних технологій пересічному користувачу Інтернет-послуг, зокрема, як це позначиться на тарифах на Інтернет-послуги?

Я.А.: Тарифна політика компанії «Вега-телеком» зазнала значних змін вже сьогодні. З вересня місяця ми суттєво збільшили швидкість в безлімітних пакетах. Так найпопулярніший безлімітний тарифний план «Студентський» коштує всього 60.00 грн. на місяць та забезпечує необмежений доступ до Інтернет на швидкості 80 Кбіт/с. І ця швидкість є гарантованою! А безлімітний доступ до Інтернет на швидкості 512 Кбіт/с коштує 190 грн./міс.

З переходом на технологію FTTB швидкості доступу до мережі Інтернет для пересічного Інетрнет-користувача можна буде збільшити в 20 разів!

Також хотілось би зазначити, що послуга модемного доступу до Інтернет теж стала ще доступнішою - година роботи в Інтернеті коштує від 50 копійок. При цьому, послугу модемного доступу ми надаємо кожному бажаючому, незалежно від того чи Ви є абонентом цифрової АТС, чи аналогової! І не потрібно укладати угод, варто лише придбати картку поповнення «Вега-телеком» та виконати невеличку інструкцію, зазначену на звороті картки.


Кореспондент: А що нового сталося в адміністративному житті вашої фірми за останній час?

Я.А.: В мене є дві цікаві новини. По-перше, мені дуже приємно зазначити, що 11 липня 2007 року рішенням №824 національної комісії з питань регулювання зв'язку України наша фірма внесена в реєстр операторів та провайдерів, що надає нам статус офіційного провайдера послуг Інтернет в Україні! Що, звичайно ж, є визнанням нашої легітимної професійної діяльності на ринку послуг доступу до мережі Інтернет.
А по-друге, повідомити, що 20 вересня цього року наша фірма відмітила своє чотириріччя! І на честь цього свята ми підготували для користувачів мережі «Вега-телеком» ряд цікавих нововведень.

Зокрема, з вересня місяця ми впровадили постійнодіючу акцію - підключення зі знижкою установчої плати в 50% для викладачів ЧНУ та зі знижкою в 25% для студентів будь-яких навчальних закладів. Таким чином ще раз проявивши себе як фірму, що ставить для себе одним з пріоритетних завдань підвищення рівня комп'ютерної грамотності підростаючого покоління та забезпечення якісного доступу до безмежного інформаційного ресурсу Інтернет якомога ширшому колу користувачів!


Кореспондент: Дякую за цікаву розмову!

Я.А.: На закінчення нашої розмови я хочу привітати всіх наших користувачів з чотириріччям існування Мережі передавання інформації «Вега-телеком» та подякувати за лояльність та вірність нашій компанії. Та запевнити, що наш колектив не зупиняється на досягнутому, а докладає всіх зусиль для забезпечення максимального рівня зручності користування послугами Мережі передавання інформації «Вега-телеком»!

Читайте також:
У світі стартує новий Інтернет-протокол IPv6. Газета «Молодий буковинець» №11 від 02.02.2012 Інтернет помер? Хай живе Інтернет! Газета «Молодий буковинець», №59 від 02.06.2011 р. Інтернет національного рівня. Газета «Молодий буковинець», №41 від 17.06.2010 р. Відбувається ребрендинг «Вега–телеком» в «ОПЕНСВІТ». Газета «Молодий буковинець», №41 від 15.04.2010 р.
platinum promo loyalty

Visa MasterCard Pay
Visa MasterCard Pay IBOX

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2021 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis