opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Партнери

Компанія «Датагруп» є провідною телекомунікаційною компанією на ринку комплексних послуг зв’язку, об’єктивну необхідність у яких мають клієнти для забезпечення динамічного розвитку в комфортних умовах.

 


 

Компанія «Інфоком» була заснована у 1991 році двома телекомунікаційними компаніями - оператором зв’язку України ВАТ «Укртелеком» та німецькою компанією «Controlware». 

 


Компанія Уарнет вже понад 16 років надає послуги доступу до мережі Інтернет.  

 


ВАТ «Фарлеп-Iнвест» здійснює керування телекомунікаційними активами, що входять до складу групи Систем Кєпитал Менеджмент (СКМ). На компанію покладені функції стратегічного керування групою компаній «Фарлеп-Оптима Телеком». Група фіксованого зв’язку «Фарлеп-Оптима Телеком» є найбільшим недержавним оператором фіксованого зв’язку в Україні з часткою ринку більше 8%.


 

 «Голден Телеком» — провідна телекомунікаційна компанія на ринку України.  Пропонує інтегровані послуги корпоративним клієнтам і операторам зв'язку.

 


Група компаній «Топ НЕТ» заснована в 2000 році. Основним напрямком діяльності є створення мереж  корпоративного зв'язку, послуги передачі даних, радіодоступу, телефонія, відеоконференції, інтеграція засобів контролю доступу, охорони і відео-спостереження, розміщення обладнання. 

 


«Ай Ті Сістемз» (IT Systems) - молода і перспективна компанія на ринку інформаційнних послуг України. Основним напрямком діяльності є надання послуги доступу до мережі Інтернет по виділених каналах зв'язку та забезпечення повного комплексу супутніх послуг.

 


 

Eurosport
Visa MasterCard Pay

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2019 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis