opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Історія розвитку

Мережа передавання інформації «Вега-телеком»® заснована 20 вересня 2003 року групою молодих людей, бажаючих досягти успіху у сфері телекомунікацій.

Талант, розум і наполеглива праця вивели маленького провайдера у великі хвилі сучасного ринку телекомунікаційних послуг.

Сучасне обладнання, сотні кілометрів власних волоконно-оптичних магістральних каналів та повна легалізація діяльності в сфері телекомунікаційних послуг, дозволили нашій компанії стати гідним партнером таких великих національних компаній як Датагруп, Топнет, Київстар, УАРНет, Інфоком, Фарлеп-Iнвест, Голден Телеком, АйТі-сістемз та багатьох інших. 

Ми першими та єдиними серед приватних Інтернет-сервіс провайдерів нашого міста запровадили цілодобову технічну підтримку, що забезпечує постійний моніторинг мережі передавання даних «Вега-телеком» та усунення проблем до того, як вони стануть відчутними нашим користувачам, та першими зробили Інтернет доступним для соціально незахищених прошарків суспільства (зокрема, підключення до мережі «Вега-телеком» є безкоштовним для інвалідів та зі знижкою на 25% для студентів).

Наша фірма та її колектив і надалі будуть прагнути до вдосконалення власних знань та вмінь у сфері телекомунікацій для надання Вам послуг на найвищому рівні!

Visa MasterCard Pay

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: (0372) 55-83-41
моб. тел.: (066) 214-86-48
бухгалтерія: (0372) 50-93-40
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Як нас знайти.
© 2003-2023 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis