opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Наша місія

Інтернет.

У кожної людини власне розуміння даного терміну. Для одних – це можливість пізнавати світ, слідкувати за новинами, збагачуватись знаннями, для інших – засіб спілкування з друзями, рідними та близькими. Ми пропонуємо Вам не пояснення цього терміну, а високошвидкісний доступ до мережі Інтернет для Ваших потреб.

Наша тарифна сітка передбачає найрізноманітніші тарифні плани (пакети) для користувачів. Для тих, хто надає перевагу спілкування через пошту, ICQ, Skype, хто час-від-часу передивляється сайти погоди і постійно хоче бути в курсі всіх подій та новин, ми пропонуємо тариф "Опенсвіт-ЕКО" з низькою місячною вартістю. Для більш вибагливих користувачів пропонуємо високошвидкісні безлімітні тарифи "Опенсвіт" на різних швидкостях доступу до мережі Інтернет, згідно з якими Ви оплачуєте щомісячну вартість пакету і більше нічим не переймаєтесь: качаєте, качаєте і качаєте, доки вистачає вільного місця на комп’ютері. 


Для наших користувачів цілодобово доступна «Технічна служба підтримки» компанії «Опенсвіт», де досвідчені системні адміністратори завжди люб’язно та швидко проконсультують Вас по питанням, що будуть виникати.
   
Отже, підключившись до нашої мережі, Ви отримуєте:

  • Цілодобовий, високошвидкісний доступ до Інтернету на вигідних умовах по технології PPPOE;
  • Цілодобова «Служба технічної підтримки»;
  • Гнучку систему знижок та бонусів;
  • Окремий, персональний підхід до кожного абонента, враховуюси всі ситуації, які можуть траплятись у Вашому житті.
  • Безкоштовне підключення до мережі інвалідам та викладачам ЧНУ та БДМУ.
  • Окремі пропозиції студентам всіх навчальних закладів.

Особливу увагу наша компанія приділяє бізнес-абонентам. При підключенні до нашої мережі, окрім якісного Інтернету, Ви отримуєте безкоштовний цілодобовий моніторинг роботи зовнішнього каналу. Відтепер Вам не потрібно безперервно слідкувати за навантаженням на Вашому зовнішньому каналі, довірте це нам! При появі проблеми, уже на протязі 5 хв. ми Вас про це повідомимо і зробимо все можливе з нашого боку для усунення неполадок.

Компанія «Опенсвіт» та її колектив намагається дати Вам відчути, що таке високоякісні Інтернет та обслуговування, і надати можливість як можна повніше насолодитися тим чудесним винаходом людства, що зветься Інтернет.

Підключившись до нашої мережі Ви вже не будете уявляти собі Інтернет як якийсь кабель, що вставлений в Ваш комп’ютер, а перейдете на новий для себе рівень, де відкриєте всі переваги та можливості «Глобальної павутини».

Visa MasterCard Pay

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: (0372) 55-83-41
моб. тел.: (066) 214-86-48
бухгалтерія: (0372) 50-93-40
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Як нас знайти.
© 2003-2023 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis