opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Переваги антивірусу Dr.WEB AV-Desk

«Dr.Web» - Це повнофункціональний антивірус + антиспам з можливістю батьківського контролю. Але, на відміну від коробкових продуктів, Ви самі вибираєте кількість місяців підписки на ліцензію, і завжди зможете призупинити послугу. А головне те, що перший місяць послуга надається безкоштовно! Це дає Вам змогу переконатися, що Dr.Web — розумне рішення, яке суттєво підвищить безпеку Вашого комп'ютера.

Обираючи Dr.Web, Ви отримаєте:

  • Безпечний Інтернет. Тепер, проводячи час в мережі Інтернет, можна не боятися заразити комп'ютер вірусами або втратити дані. Продукт Dr.Web значно знижує таку імовірність.
  • Зручність передплати. Оплата за ліцензію знімається з Вашого рахунку автоматично, разом з оплатою за послуги Інтернет.
  • Контроль над витратами на антивірусний захист. Коли Ви не користуєтесь комп'ютером (наприклад, виїхали в відпустку), ви завжди маєте можливість призупинити ліцензію.
  • Багаторівневий захист оперативної пам'яті ПК, жорстких дисків і будь–яких змінних носіїв від вірусів, руткітів, троянських програм, шпигунського програмного забезпечення та фільтрацію веб-трафіку від небажаного, незаконного та шкідливого контенту (скриптів, аплетів, докучливої Інтернет-реклами).
  • Захист від кіберзлочинності, спрямованої проти дітей (за допомогою фукції «Батьківського контролю»).
  • Антивірус, який лікує від вірусів, Dr.Web — один з небагатьох антивірусів, який, в більшості випадків, може бути встановлений на вже інфікований комп'ютер і здатний вилікувати його. Виняткова вірусостійкість виділяє Dr.Web серед усіх інших аналогічних програм.
  • Дбайливе витрачання системних ресурсів.
  • «Гарячі» оновлення випускаються негайно після аналізу нової загрози.

 

 

Eurosport
Visa MasterCard Pay

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2019 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis