opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Музика та СНІД

02.12.2008

Другого грудня 2008 року в клубі «Хард-Рок» відбувся спільний концерт гурту «Знак води» та «Крихітка Цахес», присвячений дню всесвітньої боротьби зі СНІДом.

Спонсором даного закладу стала мережа передачі даних «Вега-телеком». 
Враження від вечірки були суперечливими: з одного боку, тема заставляє задуматись про глобальну проблему людського безсилля перед чумою ХХ століття, а з іншого, музика, яка лунала зі сцени клубу, налаштовувала на піднесений настрій, щасливі думки про безкінечність життя та любові. Чи варто робити день памяті з такої нагоди, чи варто влаштовуати дискотеку?.. Хто зна.

Метою вечірки було бажання привернути увагу молоді до проблеми поширення такого небезпечного і, нажаль, повністю невиліковного захворювання як СНІД. Гламурні медсестри роздавали презервативи та лубриканти, молодь пила алкогольні напої та курила сигарети під енергійну музику гурту «Крихітки Цахес» та «Знаку води». Атмосфера була димною, голосною і напрочуд веселою. І тільки прийшовши додому та відпочивши від відлуння дискотеки захотілось помовчати, подумати та запалити свічку на знак пошани людей, що загинули від страшного недугу.

Сподіваюсь, що вечірка заставила задуматись над стилем свого життя та над його ціною хоча б одну особу із присутніх в залі клубу. А отже, зусилля організаторів не пройшли даремно.

Від імені компанії «Вега-телеком» бажаю всім нашим абонентам та відвідувачам сайту міцного-міцного здоров'я та завжди наявний під рукою засіб захисту від інфікування!


 Фото з місця події:

 

 

 

Читайте також:
Спільними зусиллями переможемо! Виступ музичного гурту «Знак води» Чернівецький благодійний фонд «НОВА СІМ’Я»
Eurosport
Visa MasterCard Pay

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2017 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis