opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Виступ музичного гурту «Знак води»

10.09.2008
10.09.2008 року в нічному клубі «Хард-Рок» проходив виступ музичного гурту «Знак води» з нагоди випуску альбому «Місто твоїх снів». Одним з спонсорів концерту виступила компанія «Вега-Телеком».

Photo 1

Зал був наповнений святковою атмосферою та динамічною музикою. І хоч концерт групи тривав приблизно 1 годину, глядачі встигли зарядитись позитивною енергією настільки, чого не буває навіть після багатогодинної дискотеки.

Самобутність та щирість гурту, правильна літературна українська мова, змістовність та легкість текстів пісень, надихнули на патріотичні думки та наповнили гордістю за свій народ, в якому попри всі політичні та економічні катаклізми є місце щирості, творчості та дружбі. 

Photo 2


Словами самих же учасиків гурту про них же самих: «Життя без друзів – занадто сіре і буденне. Про це кожен знає із власного досвіду. Наша група створювалася саме на засадах дружби: професійних музикантів серед нас не було, але було велике бажання творити – розвивати дружбу не лише за пивом на лавиці, але перевести її в інше русло – музичне, яке, відверто кажучи, приносить значно більше кайфу».

Додати більше нічого...

Ще раз вітаємо колектив гурту «Знак води» з випуском альбому та бажаємо не розтратити віри у власні сили і власні мрії!!

Photo 3


«Вега-телеком», в свою чергу, рада, що долучилась до популяризації нової генерації попрок-культури в нашому місті. Та в подальшому зобов'язується надавати посильну допомогу творчим та самобутнім особистостям нашого краю!!!
Читайте також:
Спільними зусиллями переможемо! Музика та СНІД Чернівецький благодійний фонд «НОВА СІМ’Я»
Eurosport
Visa MasterCard Pay

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2017 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis