Оплата послуг через партнера E-Pay
19.06.2014 Шановні абоненти! Через технічні проблеми у партнера E-Pay (http://e-pay.com.ua/) прохання тимчасово не користуватися їхніми послугами для оплати Інтернет. Після відновлення коректної роботи сервісу, ми додатково проінформуємо. Нагадуємо, для оплати можна скористатися терміналами ПриватБанку, 24NonStop, iBox, EasySoft та нашими картками поповнень.
Читайте також:
Про зміни в тарифах
Вартість фіксованої ІР адреси
Отримай літо без оплат!
Акції продовжено!
|
Соціальні мережі
Контакти
|