opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Розширення зовнішніх каналів Інтернет

01.12.2010

Шановні абоненти!

Якість зв'язку завжди була пріоритетним завданням нашого підприємства. Ми першими в Чернівціх проклали волоконно-оптичні лінії зв'язку до кожного будинку, першими в місті (і поки що єдиними) вступили в національну спілку обміну ІР–трафіком UA–IX.

І сьогодні ми з гордістю повідомляємо вам про завершення чергового етапу покращення зв'язку від «Опенсвіт»! 

Мережа «Опенсвіт» відтепер під’єднана до Tier-1 оператора зі світовим ім’ям — Level3, одного з найбільших операторів Інтернет−доступу в світі. Ця компанія розпочинала будівництво Глобальної мережі ще на самому початку виникнення Інтернету. Безпосередня взаємодія нашої мережі з мережею Level3 дозволить абонентам отримати якісний доступ до онлайн–ресурсів Європи та США, а також покращити час відгуку (ping) до ігрових серверів, розташованих за межами України, та збільшити швидкості завантаження з Інтернету.

Крім того, ми подвоїли ємність каналу до українських ресурсів  — мережі UA–IX. Загальна ємність наших каналів Чернівці–Київ відтепер становить 3 Гбіт/с.

Ви можете ознайомитись з додатковою інформацією з Вікіпедії про:
Level3;
UA–IX.

Читайте також:
Акції продовжено! Весняний БУМ подарунків від Опенсвіт! День працівників радіо, телебачення та зв'язку! Святкуймо День народження "Опенсвіт" разом!
Visa MasterCard Pay

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: (0372) 55-83-41
моб. тел.: (066) 214-86-48
бухгалтерія: (0372) 50-93-40
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Як нас знайти.
© 2003-2023 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis