opensvit
Internet провайдер Опенсвіт Інтернет провайдер Опенсвіт

Наша компанія святкує сьогодні шестиріччя

20.09.2009

Шість років тому, 20 вересня 2003 року, наш абонент здійснив перший вихід із локальної мережі передавання даних «Вега–телеком» у глобальну мережу Інтернет. Керівництво ППФ «Фенікс ВТ» вітає з цим святом працівників фірми, яки впевнено вивели компанію на лідерські позиції сфери телекомунікацій в нашому місті!

Шановні колеги!

Ви професійно розвиваєте інфо–телекомунікації Чернівців, докладаєте титанічних зусиль на користь галузі. Ми пишаємось вами та радіємо, що наш колектив лише поповнюється новими кадрами, вдосконалюючи не тільки свої професійні навички, а і технічну базу компанії. На сьогоднішній день ППФ «Фенікс ВТ» надає свої послуги під торговою маркою «Опенсвіт». Це дійсно надійні та зручні послуги зв'язку, які доступні нашим абонентам завдяки чіткій роботі професійної команди.

А нашим клієнтам ми обіцяємо і надалі покращувати мережу, збільшувати кількість послуг та їх якість і знижувати ціни на них.

Читайте також:
Припинення трансляції каналів Медіа Групи Україна! Акція лояльності - "Лови момент" Радіо тепер на opensvit.ua! Інформація
silver-promo-loyalty

Visa MasterCard Pay
Visa MasterCard Pay IBOX

QR-код для Приват24

Останні публікації

Соціальні мережі

Контакти

телефон компанії опенсвіт
Адреса: пр. Незалежності, 114А, оф. 218.
тел.: 55-83-41
моб. тел.: 066 214-86-48
факс: 55-83-44
Служба підтримки: support@opensvit.ua
E-mail: info@fenix-vt.net
Найкращий Інтернет-провайдер
в місті Чернівці!
IPTV Черновцы.
Як нас знайти.
© 2003-2021 «Фенікс ВТ». Усі права захищено.
Розробка сайту - студія Exipilis